• DOLAR
  $2.525,0400
 • EURO
  $0,7188
 • ALTIN
  $38.429,6000
 • BIST
  $139,1200
En güzel projeye imza attılar

En güzel projeye imza attılar

www.neetkinlikvar.com adresinin kurucuları Bandırmalı Gazeteci Ozan Ertuğrul ve Grafik Tasarımcı- Fotoğrafçı Zerrin Doğan yaşamlarını birleştirdi. Çiftin nikahını Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun kıydı.

Yaşamını İzmir’de sürdüren Bandırmalı Gazeteci Ozan Ertuğrul, uzun zamandır birlikte olduğu, Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde çalışan Grafik Tasarımcı- Fotoğrafçı Zerrin Doğan ile hayatını birleştirdi. www.neetkinlikvar.com adresi ve Ozan Ertuğrul/Youtube kanalında yaptıkları programlarla tanınan çift, Bandırma’da birçok başarılı projeye imza attı. Ülkede yaşanan adaletsizliklere dikkat çekmek amacıyla Belediye’deki işine tasarımlarını kendi yapıp uyguladığı ve adalet vurgusu yaptığı tişörtlerle giderek farkındalık yaratan Doğan, çok beğenilen Bandırma silüetli tasarımlarını ‘Zerrin DGN’ adıyla markalaştırdı. Nikahı için gelinliğinin modelini kendi çizip diken Zerrin Doğan ve Ozan Ertuğrul’un nikahına beş isim şahitlik etti.

“NİKAHI BAŞKAN TOSUN KIYDI”

Belediye Nikah Salonunda, 1 Haziran’da başlayan normalleşme süreci kurallarına uygun gerçekleştirilen törende çiftin nikâh şahitliklerini Bandırma Belediyesi Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Metin Ok, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serap Palaz, Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Funda Öztemel ve Dr. Murat Çelikkol yaptı. Nikâhta konuşan Başkan Tolga Tosun “Bu nikahı kıymaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Zerrin bizim belediyemizin çalışanı, kardeşimiz. Ozan da benim hem kardeşimin arkadaşı hem de çok sevdiğim bir  kardeşim. Dilerim her zaman aydınlık ve güzel günlerde, birbirinize sahip çıkarak kollarsınız, seversiniz” dedi. Nikâh defterine imzaların atılmasından sonra Başkan Tosun, evlilik cüzdanını geline verdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kısıtlı bir davetli topluluğunun katıldığı törende sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat edildi. Törene Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç ve Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü de çelenk gönderdi.

 

Haber: Önder BALIKÇI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?