Basın Gazetesi
“Hedef 5 yıl içinde Süper Lig”
Sosyal Medyada Paylaş
14 Temmuz 2020
admin

“Hedef 5 yıl içinde Süper Lig”

Bandırmaspor Asbaşkanı Onur Göçmez, “Hedefimiz TFF 1. Lig’de kalıcı olmak ve devamında altyapı ve tesisleşme ile 5 yıl içinde Süper Lige çıkmak” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından şampiyon ilan edilen ve 2020-2021 futbol sezonunda TFF 1.Ligi’de mücadele edecek olan Bandırmaspor takımı Asbaşkanı Onur Göçmez, hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu söyledi. Geçen sene son dakika golü ile kümede kalındığını, bir sezondan şimdi TFF1 e çıkılan bir sezon yaşadıklarını bildiren Göçmez, şunları aktardı: “Tarifi imkansız bir mutluluk ve bir başarı öyküsü, hikayemizi mutlu sonla noktaladık. Bu başarının belgeselini yapacağız ve spor arşivlerine güzel bir eser bırakacağız. Bu başarı büyük Bandırmaspor taraftarına armağan olsun. Yönetim, teknik heyet, futbolcular bir aile olduk, başarının anahtarı aile. 20 Temmuz 2020’de Bandırma meydanında söz verdiğimiz gibi kupamızı kaldıracağız. Yeni sezon çalışmalarına başladık. Hedefimiz ligde kalıcı olmak ve devamında altyapı ve tesisleşme ile 5 yıl içinde Süper Lige çıkmak. Bu sene çok önemli kesinlikle ligde kalmalı ve iyi performans sergilemeliyiz. Tüm Bandırmayı bu hedef doğrultusunda birleşmeye davet ediyorum.

“BANDIRMASPOR DURUŞUNDAN TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

Önümüzde şehir olarak büyük fırsat var. Yeni sezon çalışmalarımızı Serdar Bozkurt hocamız ile yeni sezon içinde anlaşarak başladık. Hocamızın raporu doğrultusunda Transfer komitemiz iç transfer çalışmalarına başladı. Kaptan Erkan Taşkıran, kaleci Zülküf Özer ve orta saha oyuncumuz İrfan Başaran ile anlaşma sağladık. İç transferi 2 hafta için de tamamlayacağımızı düşünüyorum. Her zaman söylediğimiz gibi mevcut takımın büyük kısmını korumak istiyoruz. Kanat, stoper, forvet ve orta sahaya takviye yapacağız.  Ama kesinlikle mali disiplinden ve Bandırmaspor duruşundan taviz vermeyeceğiz”

Haber: Ahmet PESEN

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır ©2020