• DOLAR
  7,9522
 • EURO
  9,5046
 • ALTIN
  462,64
 • BIST
  10,6729
GAZİ ATATÜRK GİBİ BİR İNSANA, BU ÜLKEYİ KURTARMIŞ BİRİSİNE…

GAZİ ATATÜRK GİBİ BİR İNSANA, BU ÜLKEYİ KURTARMIŞ BİRİSİNE…

Atatürk ve Din Düşmanları!

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözü çınlatıyor kulaklarımı;

“BENİ UNUTTURMAYA ÇALIŞANLAR OLACAKTIR.”

Atatürk, nasıl hayattayken emperyalist ve kapitalistlere; Şeyh, Derviş, Hoca görünümlü Ajan Provokatör İngiliz ve Yunan ajanları ile, VATAN, MİLLET, DEVLET, DİN ve NAMUS için hayatlarını ortaya koyan Türk Milleti arasında turnusol olduysa, ölümünden sonra da aynı minval ve şekilde Turnusol olmaya devam ediyor…

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olmadık hakaretler yapanlar Gazi Mustafa Kemal’in hayatında vermiş olduğu mücadeleye karşı EHL-İ SALİBİN, İŞGALCİLERİN YANINDA YER ALMIŞ SATILIK VATAN HAİNİ OLAN İNSANLARDIR!

Onların evlatları, torunları aynı sapık anlayışı bugün de devam ettirmektedirler. Bu tıpkı görünürde Müslüman olan Ebu Süfyan neslinin Muaviye’nin ve Yezid’in Bedir Savaşı’nın intikamını İmam Hz. Ali (radıyallahü anh) ve oğulları İmam Hasan ile İmam Hüseyin’den almasına çok benzer!

Gazi Atatürk gibi bir muhterem olan insana, bu ülkeyi kurtarmış birine, ülkede ezanların daimi okunmasını sağlamış birine, kısa ömrü boyunca HAÇLI ile SAVAŞMAKLA geçirmiş birine, nasıl olur da “DİNSİZ (!)” diyebilirsiniz?

Öncelikle Atatürk’ün şu sözlerini –ATATÜRK’Ü DİNSİZ GÖSTERMEK İSTEYENLERİN YAPTIĞI GİBİ CIMBIZLAMADAN- ÖNCESİYLE SONRASIYLA BİR KERE ELE ALALIM.

Yayımlanan “O VİDEO DA” yer almayan bölümleriyle Atatürk’ün 1 Kasım 1937 tarihli Meclis açılış konuşmasındaki son kısmı:

“Aziz milletvekilleri; Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana temel programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya YAŞAMDAN ALMIŞ BULUNUYORUZ!

Bizim yolumuzu çizen, içinde yaşadığımız YURT; bağrından çıktığımız TÜRK ULUSU ve bir de, uluslar tarihinin binbir acıklı olay ve sıkıntı ile dolu yapraklarından çıkardığımız sonuçlardır!

Elimizdeki programın ruhu, bizi sadece bir kısım vatandaşlarla ilgilenmekten engeller, biz bütün Türk Ulusuna hizmet ederiz. Geçen yıl içinde, parti ile hükümet kuruluşunu birleştirmekle vatandaşlar arasında ayrılık tanımadığımızı fiilen göstermiş olduk. Bu olayın bizim, devlet yönetiminde kabul ettiğimiz, ’KUVVET BİRDİR VE O ULUSUNTUR’ gerçeğine uygun olduğu ortadadır. Gücün tek kaynağı olan Türk Milletinin seçkin vekillerini, büyük mutlulukla, eğilerek selamlarım.” (Millet Meclisi Tutanak Dergisi D. V, C. 20, Sa. 3, 1 Kasım 1937).

Merhum Mustafa Kemal Atatürk’ün Kur’ân-ı Azimüşşan ile ilgili ‘GÖKTEN İNDİĞİ SANILAN HURAFELER’ tabirini kullandığı söylenir. Bu YALANDIR. Merhum Mustafa Kemal’in ne kadar dindar olduğunu, yetiştiğini ve büyüdüğünü, son nefesine kadar bu halden ayrılmadığını bize en güzel bir şekilde merhum Prof. Dr. Haydar Baş, ‘HOŞ GELDİN ATATÜRK’ kitabında önümüze koymuştur!

Bundan birilerinin şiddetle rahatsız olması çokta normaldir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün karşı çıktığı anlayış o dönemin FETÖ’sü olan Said-i Nursi ve Onun gibilerinin zırvalarıdır. 2020 yılında halen bugün Fetullah Gülen neyse Gazi Mustafa Kemal’in zamanındaki SAİD-İ NURSİ de aynısıdır.

Said-i Nursi’ye göre Kur’ân, Said-i Nursi’yi ve onun eserlerini müjdelemek için inmiştir (haşa). Atatürk’ün ‘GÖKTEN İNDİĞİ SANILAN HURAFELER’DEN” kastı bu ve bunun gibilerdir, Kur’ân değildir!

“DİNSİZ ATATÜRK” Profili, hangi sonuçları doğurdu, yaşıyoruz ve sonuçlarını da görüyoruz. Biraz da ona böyle “DİNSİZ” diyenlerin gerçek dinsizler olduklarını görülsün.

Halen Türkiye’de Müslümanlar, Gazi Atatürk’ün yazdırdığı meal ve tefsirlerle dinlerini yaşıyorlar!

Gazi Atatürk düşmanlığında birleşen millet düşmanlarının, birbirinde farklı gibi görünüp, aynı dille mesajlar verdikleri çok net olarak görülebiliyor…

Her fırsatta Gazi Atatürk’e saldırmayı adeta bir “GÖREV” gibi gören FETÖ’nün göz nuru olan Mustafa Armağan, DERİN TARİH adlı dergide Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan ile ilişkisinin olduğunu ima ederek “ÇANKAYA’NIN NİKAHSIZ ‘FIRS LADY’Sİ” demiştir. (Derin Tarih Dergisi-sayı 62., Mayıs 2017).

FETÖ’nün başka elemanlarından olan Hasan Akar, Gazi Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım için ‘KÖTÜ KADIN’ benzetmesi yapmıştır.

Namı değer FESLİ KADİR MISIROĞLU, şanlı Türk ordumuzun düşmana karşı kazanmış olduğu SAVAŞI ve LOZAN ZAFER ANTLAŞMASI’nı örtmek için “SAVAŞI KEŞKE YUNAN ORDUSU KAZANSAYDI” diye zırva kelimeler sarf etmiştir.

Türkiye’de Gazi Atatürk doğru anlaşılmadıkça, ülkedeki KÖR DÖVÜŞ DEVAM EDECEKTİR.

ALLAH; Gazi Atatürk’e, mübarek anasına, babasına, dedesine ve tüm soyuna sonsuz rahmet eylesin, bizlere de şefaatçi eylesin.

Kucak dolusu selam olsun; Atatürkçü ruhu sahip olan tüm Türk Gençliği’ne

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?