• DOLAR
  $3.501,6000
 • EURO
  $1,0844
 • ALTIN
  $48.580,2200
 • BIST
  $184,2000
Genç müzisyenler Erdek’teki kampta yetişecek

Genç müzisyenler Erdek’teki kampta yetişecek

Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu(MÜZSAN), genç müzisyenler yetiştirmek ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Erdek Düzler mevkiinde kamp alanı kiraladı.

Türkiye’de yerel müzisyenlerin ve sanatçıların birlik beraberliğini sağlamak amacıyla kurulan MÜZSAN, Erdek’te genç müzisyenler yetiştirmek için kamp yeri kiraladı.  Kamptaki eğitimlere ünlü sanatçıların katılacağını belirten MÜZSAN Genel Başkan Yardımcısı Ahmet İzgi, kamp alanının genç müzisyenlerin gelişimine büyük katkılar sağlayacağını söyledi. MÜZSAN olarak yerel müzisyen ve sanatçıların sosyal hak ve özgürlükleri ile ilgili çalışmalar yaptıklarının altını çizen İzgi, “SSK, emeklilik gibi haklarının uygulama alanlarını arttırarak yaşam şartlarını iyileştirmek istiyoruz.” dedi.

“KAMP PROJESİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Federasyon olarak Erdek’teki müzisyen kampı projesini çok önemsediklerini belirten İzgi, “Hem genç müzisyenlerimiz hem de sektörün zorluklarıyla mücadele eden müzisyen arkadaşlarımız bu kamp alanından ücretsiz faydalanabilecek. Önceliğimiz eğitim olsa da Türkiye’nin dört bir tarafındaki müzisyen arkadaşlarımızın bu kamp alanında bir araya gelmesini önemsiyoruz. Müzik ve doğa ayrılmaz bir ikili. Maviyle yeşilin bir bütün olduğu Erdek’teki kamp alanı bölgenin tanıtımına da olumlu katkılar sağlayacak” diye konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?