• DOLAR
  $2.590,3100
 • EURO
  $0,8940
 • ALTIN
  $38.150,0100
 • BIST
  $172,7100
Bandırma’da 101. yıl coşkusu

Bandırma’da 101. yıl coşkusu

19 Mayıs coşkusu Bandırma’da yüzlerce araçlık konvoyla kutlandı. Balıkesir Büyükşehir Belediye(BBB) Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, üstü açık araçla mahalle mahalle gezerek halkı birlikte selamladı. 

Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında bu yıl evlerimizden kutlanılan bayramların heyecanını yaşatmak amacıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Bandırma Belediyesi, tıpkı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda olduğu gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu da evlere taşıdı. Balıkesir Büyükşehir Belediye(BBB) Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan üstü açık araçta yer aldı.

Bayraklarla donatılmış ilçenin cadde ve sokaklarında marşlar eşliğinde halkı selamlayan Başkanlara, Bandırma halkının ilgisi büyük oldu. Arkalarında yüzlerce araçlık konvoy, üstü açık otobüs üzerinde ellerinde Türk Bayraklarıyla, marşlar söyleyen Başkanları gören Bandırmalılar da balkonlarından marşlara eşlik ederek başkanları alkışlarla selamladı. Konvoyda yer alan Murat 124 ve 131 model araçlar ise büyük ilgi çekti. Bandırma caddeleri; marşlar ve vatandaşların alkışlarla eşlik etmesiyle 19 Mayıs’taki Milli Mücadele ruhunu yeniden yaşadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?